Nagrobki

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nagrobków: pojedynczych, podwójnych, grobowców, dziecinnych, sarkofagów.

Materiałem, z którego wykonujemy nagrobki jest granit, który znakomicie sprawdza się w naszych warunkach atmosferycznych. W naszych punktach sprzedaży służymy Państwu poradą w doborze wielkości i wzoru nagrobka.

Mamy do zaoferowania Państwu szeroki wybór granitów oraz wzorów zrobionych przez nas projektów, o różnych formach i grubościach.

Zamawiają u nas nagrobek mają Państwo możliwość wyboru dowolnego wzoru, kształtu oraz wykończenia (możliwości maszyn CNC pozwalają uzyskać dowolne formy wykończeń płyt niedostępnych w innych zakładach),każde zamówienie realizujemy indywidualnie, nie sprzedajemy gotowych wyrobów sprowadzanych np. z Chin, nie pozwala nam na to dbałość o każdy szczegół wykonanego nagrobka, który firmujemy własnym nazwiskiem.

Cały proces tworzenia przebiega od początku do końca w naszym zakładzie, szczególny naciska kładziemy na solidne wykonanie i estetyczne wykończenie aby uczciwie i rzetelnie wywiązać się z powierzonego zadania.

Standardowe nagrobki wykonujemy z płyt o grubości 5cm., z wyselekcjonowanego materiału co wpływa na trwałość nagrobka. Oto kilka ważnych informacji o proponowanych przez nas usługach.

W cenie nagrobka zawarte są: projekt, wzór danego nagrobka, wykonanie, napisy grawerowane pokryte złotolem, dowóz (w promieniu 100 km.), legary, montaż na cmentarzu, impregnacja specjalnym środkiem zabezpieczającym kamień. Do nagrobka doliczamy koszty związane z dodatkami czyli akcesoriami nagrobnymi: wazony, lampiony, litery z włoskiego stopu brązu firmy Vezzani i Pilla, granitowe misy, wazony, lampiony, podstawki pod znicze. Możemy zaproponować szereg usług artystycznych: portrety wykute w kamieniu, wszelkiego rodzaju rzeźbienia w kamieniu, rzeźby. Prace te są wykonane profesjonalnie nadają oryginalności i sprawiają, że wykonane przez naszą firmę nagrobki są wykonane na najwyższym poziomie.

Przejdź do Galerii

Mnichowo k/Reszla 11-440 Reszel - tel./fax 089 755 12 55, Bartoszyce tel./fax 089 762 00 73